ofis-1.png

Dinamocu Vedat ticari işletmesi 1957 yılında Vedat Eroğlu tarafından Ankara'nın ilk sanayi çarşısı olan  Yeni sanayide kurulmuştur.

 

Kurulduğu günden bugüne kadar tam 67 yıldır aynı özveri ve profesyonel iş anlayışıyla ve aynı adresinde hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Çalışma prensibi olarak geniş bir yedek parça stoğu bulundurma anlayışıyla ve profesyonel Teknik personel istihdamı ile hizmet ettiğinden ihtiyaca yönelik çözümlerin hemen uygulanabilmesi, kendi alanında öncü bir işletme olduğunu da ortaya koymaktadır.

Kurucu Vedat Eroğlu 1942 yılında Ankara'da doğmuştur. Çocukluk dönemlerinde iş hayatına atılan Eroğlu, 1957 yılında henüz 15 yaşına geldiğinde Araç dinamosu sektöründe ilk adımını atarak kendi adını taşıyan Dinamocu Vedat ismi ile hizmet vermeye başlamıştır.

Dinamocu Vedat bir Aile Şirketidir. 

Vedat Eroğlu, aradan geçen uzun zaman sonrasında artık dinlenmeye çekilmiş ve "Dinamocu Vedat" markasını, tıpkı kendisi gibi çocuk yaşlarda bu işe atılan, aynı zamanda çırağı ve oğlu olan, Tansu Eroğlu'na emanet etmiştir.

Dinamocu Vedat dün olduğu gibi bugün de aynı özveri ve saygınlıkla şarj ve marş dinamoları, kalorifer motorları, silecek motorları onarım, tamir ve bakımı konularında müşterilerine hizmet etmeye devam etmektedir.